O nas

Centrum Stomatologiczne Eldent powstało w 1999 roku i systematycznie się rozwija. Dziękujemy za zaufanie, którym nas Państwo obdarzyliście. Naszym celem jest pełna satysfakcja naszych pacjentów, którym oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną.

Nowoczesne wyposażenie gabinetów w najnowocześniejsze urządzenia jak: lupy oraz aparaty do cyfrowych zdjęć radiologicznych pozwala na szybką diagnozę, sprawne i precyzyjne leczenie nawet najbardziej skomplikowanych przypadków stomatologicznych.

Dzięki stosowaniu kamery wewnątrzustnej pacjenci mają możliwość zobaczenia na ekranie monitora zarówno ubytki zakwalifikowane do leczenia, jak i końcowy efekt zabiegów.

Pomagamy w wyborze odpowiedniej pasty i szczoteczki do zębów. Pokażemy, jak należy skutecznie szczotkować zęby by zapobiec urazom i stanom zapalnym dziąseł.

Doskonalimy swoje umiejętności zawodowe, uczestnicząc w szkoleniach, kursach specjalistycznych oraz kongresach. Traktujemy to jako obowiązek wobec naszych pacjentów, by zapewnić im opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie.

Leczenie bez bólu

Udogodnienia dla osób z niepełno-
sprawnością

Parking dla klientów

Przyjaźni dzieciom

Rentgen

Klimatyzowane pomieszczenia

WiFi

Płatność kartami

Umów się na wizytę

46 862 50 61

eldentsochaczew@gmail.com